• +902126527909
  • +905537220256
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dijital baskı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Şeffaf folyo baskı nedir?

Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanı olmaktadır. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının beraberinde, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşitinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi olmaktadır.Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Mesh (Delikli) Vinil Baskı Nedir?

Ankara geneline ve Türkiye’nin birçok iline mesh (delikli) vinil baskı hizmeti vermekteyiz. Yakaladığımız ritim ile önde gelen iş yerlerinin tercihi olduk. Mesh (delikli) vinil baskı yaptırmak için veya mesh (delikli) vinil baskı fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Blueback baskı ismini veren kısmı ise kağıdın arka tarafında bulunan mavi kaplamadır. Bu mavi kaplama kağıttaki yazıların daha net bir görünüm elde etmesi kullanılmaktadır. Kimyasal etmenlerden faydalanılarak hazırlanılan blueback baskı doğa şartlarına karşı en çok dirence sahip baskı türüdür.


Telif Hakları ve Fikri Mülkiyet©2010 - 2023 Desen Smart® Tüm hakları saklıdır..